«Країна У» - скетчком про життя людей в різних регіонах України. «У» - ясна рiч, Україна.

Ми постійно вчимося жити, вчимося на власних помилках, не забуваючи вчити інших.

Ми - Унікальний і Універсальний народ! Ми - «Країна У»! Ми - різні: одні на заході, інші на сході, треті на півдні, четверті в центрі. Але нас об'єднують спільні життєві проблеми. А ще більше нас об'єднує здатність сміятися над собою, в якому б місті країни «У» ми не жили. І кожне наше місто - унікальне! Дивіться «Країну У» на каналі «ТЕТ»! З понеділка по четвер! В 21:00! Не встигаєте? Тоді в ті ж дні в 15:00! Замоталися зовсім? Ну, ще в неділю можна глянути в 18:00! Так що нікуди ви від нас не дінетесь!!!

Ласкаво просимо в «Країну У»! Відразу зазначимо: «Країна У» - це не тільки однойменний телевізійний проект, це молоде Творче Об'єднання, що зібрало під своїм крилом кращі авторські та акторські сили українського КВН. Ми тільки починаємо! «Країна У» - наш стартовий і вельми вдалий проект. Попереду - нові проекти, про які ви зможете дізнаватися на сторінках нашого сайту.

Автори ідеї і продюсери проекту: Андрій Чивурін і Наум Баруля. Виробництво проекту здійснюється при повному творчому контакті зі студією «Квартал 95».

Адреса: Київ, вул. Івана Франка 42
Пошта: krainaukr@gmail.com 
Телефон: 067 523 17 95

Напишите нам:

Отправить